HİZMETLER

KONUT

Gayrimenkul alım-satım-kiralama kararı insan hayatındaki en önemli kararlarındandır. Bu gerçekten hareketle RE/MAX Prestij Profesyonelleri, bütçesi ne olursa olsun müşterilerinin tüm konut beklentilerine en kazançlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir.

TiCARİ GAYRiMENKUL

Merkezi bir lokasyonda bir dükkan, bir fabrika veya kurulacak özel bir tesis için bir arazi… RE/MAX Prestij Profesyonelleri, ticari gayrimenkul uzmanlığını müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için kullanmaktadır.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

RE/MAX Prestij Profesyonelleri, kentsel dönüşüm konusunda ihtisas yapmış personeli ile, kentsel dönüşüm, spekülatif gayrimenkul değerleri, ve kentsel alanlardaki yeni trendlerle ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

PROJE SATIŞ

RE/MAX Prestij Profesyonelleri, Türkiye’nin her yerinde her ölçekteki inşaat projeleri için ulusal ve uluslararası anlamda satış süreci yönetim veya danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

ARSA

RE/MAX Prestij Profesyonelleri, Türkiye’de ve dünyada müşterilerinin farklı beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak arazi alım, satım ve kiralama işlemlerine danışmanlık ve aracılık hizmetleri vermektedir.

PORTFÖY YÖNETİMİ

RE/MAX Prestij Profesyonelleri, gayrimenkul portföyüne sahip müşterilerine kiralamadan satışa, ihtiyaç duydukları her türlü danışmanlık ve portföy yönetim hizmetlerini sunmaktadır.