EĞİTİMLERİMİZ

Bir şirketi geleceğe taşıyan en önemli etken, sahip olduğu insan kaynaklarının sayısı değil, onların sahip oldukları bilgi ve becerileridir.

Eğitim bir insanın doğumundan ölümüne kadar süregelen bir olgu olup tanımlanması zor bir kavramdır. Ancak temel amacı, bireyin standartlarını, tutum ve davranış biçimlerini geliştirmesi, sosyal yeterliliklerini yükseltmesidir.

Eğitim, bireyin davranışlarında gerekli olan değişimi kendi arzusu ile oluşturma sürecidir.

Hizmet sektörünün dinamiklerinin en yoğun yaşandığı, kıran kırana rekabet şartlarının içinde yer alan gayrimenkul danışmanlığı sektöründe standartlar ilişki yönetimi ve bilgi üzerine kurulur.
Hiçbir eğitim kendi başına bir bireyin başarılı olmasını sağlayamaz, ancak başarıya ulaşabilecek kişileri önemli bilgiler ile donatır, bilinçlendirir, yönlendirir ve farkındalık sağlar.
RE/MAX Prestij bünyesinde çalışma kararı almış her gayrimenkul danışmanı RE/MAX tarafından verilen başlangıç eğitimleri tamamlayıp sertifikalarını almak zorundadırlar.

 • RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi

  RE/MAX Kariyeriniz ( 5 gün ) Müşteriye sunulan hizmeti maksimum seviyeye ulaştıracak satış sürecinin tüm detayları ile işlendiği, gayrimenkul sektöründe profesyonelliğe giden yolda atılacak en sağlam temellerin oluşturulduğu 5 ardışık modülden oluşan, satış içerikli temel eğitimdir.

 • Temel Tapu Eğitimi

  Temel Tapu Eğitimi (1 Gün) Tapu ve Tapu işlemleri ile ilgili temel bilgileri içermektedir.

 • Power Up

  Power Up Eğitimi ( 2 Gün ) trend pazarlama teknikleri, Zaman yönetimi, Girişimcilik ve hizmet kalitesini artırmayı konu alan bir eğitimdir.

 • Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek DRES

  Gayrimenkul profesyonelleri için hazırlanmış 4 günlük ileri satış eğitimidir. Başarınız için kilit faaliyetler İyi bir kapalı portföy nasıl olur? Kapalı portföy nasıl alınır (İlk portföy ziyareti) Ön-portföy dosyası Satıcının sınanması F.S.B.O. (SS) sınama Kapalı portföy nasıl alınır – ikinci ziyaret Karşılaştırmalı pazar analizi İlerleme raporları İtirazlarla baş etme Belli başlı itirazlar Alıcı sınama Alıcının beklentileri makul olmalıdır Alıcı adaylarının sınıflandırılması Mülk gösterirken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar Alıcının soruları Satış kapama Teklif sunumu MÜŞTERİ KAZANMA VE MÜŞTERİLERİ ELDE TUTMA Var olan müşterileri elde tutma Yeni müşteri bulma Uzmanlık bölgesi Bölgede çalışmak – nasıl başlamalı? Bölgenize hakim olmak Kişisel tanıtım ve bölgeniz ADAY ARAMA Farklı durumlarda aday arama Aday ararken karşılaşılan cevaplar ve itirazlar SOSYAL MEDYA VE BAŞARINIZ Sosyal medyanın satış üzerindeki etkisi Sizin için nasıl daha iyi sonuçlar sağlayabilmenin işlendiği geniş kapsamlı bilgiler içermektedir.

 • İçsel Motivasyonunuzla Kendinizi ve Müşterilerinizi Memnun Etme Sanatı

  Kendinize hayran, memnun müşteriler yaratabilmek, müşteri sadakatini sağlayabilmek gibi konuları içeren, önceliği müşteri memnuniyeti olan bir eğitimdir.


 • Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Becerileri Eğitimi

  Bireysel gelişiminize, işinize değer katmak , heyecanınızı yenmek ve sınırları aşmak için RE/MAX’lilere özel bir eğitim. 4 günlük eğitim boyunca müşterilerinize yapacağınız portföy sunumları , recruiting sunumlarınızda ve topluluk önünde konuşurken sunumlarınızda, sahne duruşunuzdan, hitabınıza ve dinleyen ile göz temasına kadar her ayrıntıyı öğreten bir eğitim

 • Motivasyonun Şifreleri

  Kendi gücünüzü ortaya çıkarmak ve başarıya giden yol haritanızı çıkartarak hemen harekete geçebilme gücünüzü arttırmaktır.

 • CCIM Ticari Gayrimenkul Eğitimi

  Uluslararası geçerli Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı konusunda detaylı bilginin ardından alan uzmanlığı eğitimleri verilir.

 • Konut Projeleri Satış Eğitimi

  Konut Projeleri Satış Eğitimi, imalatçı firmalara satış hizmetlerinin tanıtımı ve satışı aşamasından başlayıp, alıcılara konutun teslimi, satış sonrası hizmetlere kadar adım adım yeni konutların satış sürecini detaylı bir biçimde dialoglar, alıştırmalar,kullanılacak formlarla anlatan konut projeleri satışlarında hizmet hizmet kalitesinin oluşturulması ve satış başarılarının artırılmasına yönelik hazırlanmış uluslararası bir eğitim programıdır.

 • Stres ve Öfke Yönetimi Eğitimi

  Genel olarak kolay mı sinirleniyorsunuz? – Küçük ve önemsiz olaylara abartılı tepki veriyor musunuz? – Yakınlarınızla tartıştıktan sonra suçluluk hissediyor musunuz? – Haklıyken haksız duruma düştüğünüz oluyor mu? – Giderek kendiniz daha yorgun, bitkin, huzursuz hissediyor musunuz? – Ertelemeleriniz arttı mı? – Uyku düzeninizde bozukluk var mı? – Unutkanlığınız sizi rahatsız ediyor mu? – Odaklanma problemi yaşıyor musunuz? – Karar vermede zorlanıyor musunuz? – Affedemediğiniz insanlar, anlar, olaylar var mı? – Zaman zaman diğer insanlardan soyutlandığınızı hissediyor musunuz? – Toleransınız azaldı mı? – Ümitsizlik duygusuna kapılıp, içinizde boşluk hissettiğiniz anlar oluyor mu? – Zihninizden sık sık olumsuz düşüncelerin geçtiğini fark ediyor ve bu düşüncelere hakim olamıyor musunuz?” – Geçmişin keşkeleri, geleceğin endişeleri ile anı kaçırıyor musunuz? Bu soruları kendinize sorduğunuzda, cevapların çoğunluğu ‘’evet’’ ise, daha huzurlu bir hayat için, gelin birlikte yolculuğa çıkalım ve yol haritanızı belirleyelim.

 • Müzakere ve Satış Kapama Eğitimi ( NCS )

  NCS eğitimi 2 gün süren ve sadece gayrimenkul tekliflerini ve satış kapamayı konu alan bir eğitimdir örneklerle ve canlandırmalarla pekiştirilen NCS eğitimi Gayrimenkul Profesyonelleri için hazırlanmıştır. Eğitim sürecince öğrendiginiz tüm bilgileri sahada uygulayabileceksiniz.

 • Recharge

  RE/MAX sistemindeki paylaşımların arttırılması ve tecrübelerin aktarımı için oluşturulmuş yüzlerce RE/MAX’li gayrimenkul Profesyonellerin bir araya geldiği programdır.

 • RE/MAX International Kongresi (USA)

  Yılda 1 kez Amerika da düzenlenen ve tüm dünya dan RE/MAX’lilerin katıldığı, eğitimlerin, seminerlerin farklı konularda oturumların olduğu kongre programıdır.

 • RE/MAX Türkiye Uluslararası Kongresi

  Her yıl düzenlenen, tüm RE/MAX’lilerin katıldığı eğitim, eğlence, paylaşım, ödül töreni ve deneyim paylaşımından oluşan uluslar arası RE/MAX organizasyonu. Alanında uzman eğitmenler, ünlü konuklar, başarılı RE/MAX’liler ve konuşmacıların bir araya geldiği kongrelerdir.

 • Gayrimenkul Sektöründe İnsan Yönetimi

  Gayrimenkul ekibi yönetme içerikli bir eğitim. Farklı ve yeni bir bakış açısı. “Managıng People İn Real Estate” oturumlar şöyle: 1- Açık Sözlülük
  2- Eleştri
  3- Övgü
  4- Gayrimenkul Sektörü Yönetiminde Liderlik
  5- Uygulamada Motivasyon
  6- Ekip Kurma
  7- Koçluk Rolü
  8- Kazanma Kültürü
  9- Mülakat Becerileri


 • Telefonda İkna Teknikleri

  Tüm gayrimenkul firmaları gibi sizde telefonda evinizi biz satalım derseniz, yüksek ihtimalle HAYIR cevabı alırsınız. Telefon, genellikle müşterilerimize ilk intibayı bıraktığımız önemli bir aşamadır. Fark yaratamazsanız, farklı sonuçlar elde edemezsiniz.

 • Pazar Analizi ve Expertiz Eğitimleri

  Bir gayrimenkulü doğru fiyattan çıkmak, pazarlama aşamasının en önemli ve en kritik kararıdır. Yüksek değerden çıkılan bir mülk yıllarca satılık tabelası ile durabilir. Amacımız, en kısa sürede, olabilicek en yüksek fiyattan satışı gerçekleştirmek.

 • Succeed

  Rehberlik yardımı ile Gayrimenkul Danışmanlarının ofiste tamamladığı, sekiz haftalık uygulamaya dayalı bir programdır. Günlük hayattaki durumları içeren uygulamalar Gayrimenkul Danışmanlığı işinin tüm unsurları kapsamaktadır.

 • Ofis Oryantasyon Eğitimi

  Ofisin işleyişini, teknolojik sistemini, işe başlangıç için gerekli envanterlerin toplanmasını ve matbuu evrakların kullanımını konu alır.

 • Sales Power

  16 adet DVD si ile satışın ince noktalarını öğreten, yaratıcı bir eğitimdir.

 • Yasalar ve Prosedürler

  Satış prosedürleri, Kiracı ve Mal sahibinin hakları, Gelir vergisi kanunu gibi konuları ele alan, çok önemli bir eğitimdir.

 • Teknoloji Eğitimi

  Gayrimenkul sektöründe kullanabileceğiniz teknoloji eğitimi programlar ile müşteri kayıtları nasıl tutulur, video çekimleri nasıl yapılır gibi konuları ele alan ve sürekli güncellediğimiz bir eğitimdir.


 • Sosyal Medya Eğitimi

  Sosyal medyanın önemi ve gücü bilinenden daha fazladır. Sosyal medya üzerinden nasıl müşteri bulur, nasıl pazarlama yapılır? Müşteri ilişkileri nasıl güçlendirilir? Facebook, Twitter, Instagram, Blogger, Pinterest, Youtube nasıl kullanılmalıdır? Hepsi bu eğitimde…

 • Başarılı Stratejiler Eğitimi

  Zamanınızı daha verimli kullanabilmek, müşterilerinizi etkilemek, emeğinizi kazanca çevirmenizi sağlayacak bu eğitim aynı zamanda farkındalığı ve kazancınızı da arttıracaktır.

 • Gayrimenkul Fotoğraflama Eğitimi

  Portföylerin etkisini arttırmak için doğru fotoğraflar çekmek gerekir. Portföy nasıl fotoğraflanmalı, fotoğrafta kompozisyon, ışık oyunları ve açıları konuları ile harika bir eğitimdir.

 • Motivasyon Buluşmaları

  İnsanların hedeflerine nasıl ulaştığını hiç merak ettiniz mi? Bill Gates gibi sıfırdan büyük şirketler kuranları, vazgeçmeden deneyerek büyük keşif veya buluşlara imza atan bilim insanlarını, sınırları sürekli zorlayan olimpiyat atletlerini hepimiz biliyoruz Bu yüzden motivasyonunuzu sürekli yüksek tutarak, olumlu tavrınızı müşterilere yansıtmanızı sağlan eğitim, uygulama ve aktiviteler yapmaktayız.

 • Doğru Soruları Sorma Teknikleri

  Doğru soruları, doğru şekilde sormak işimizin en önemli adımıdır. Konuşmaktan çok dinlemenizi gerektiren satış sektöründe, doğru sorular ile hiçbir müşteriyi ıskalamazsınız.

 • Alıcı ve Satıcı itirazlarını Karşılama Eğitimi

  Tüm alıcı ve satıcı adaylarının, evin fiyatı, gelecekteki değeri, hizmet bedeli, yetki belgesi gibi konularda itirazları ve talepleri olacaktır. Bu itiraz ve taleplere, müşterilerin çıkarları göz önünde bulundurularak nasıl karşılık verileceği öğretilir.

 • Ödül Gecesi

  Yıllık Ödüllerin Sahiplerini bulduğu, çok özel bir Gece.